DROPSHIPPING SEO

CİDDİ OLMA ZAMANI ! KOLAY PARA YOK ! ÇOK ÇALIŞMAN GEREKECEK ! BU EĞİTİM EMEK İSTER !


FAKAT EMİN OL KAZANACAKSIN !


SİZİ HEDEFLERİNİZE TAŞIYAN KAPIYI ARALAYIN!


İHTİYACINIZ OLAN YOL HARİTASI BURADA!

BU EĞİTİM SANA NELER KATACAK?

NELER ÖĞRENECEKSİN ?

E-ticaret gerçek bir patlama yaşıyor, internetsiz ev yok, akıllı telefonlar, kripto paralar, yakında uçan arabalar...İnsanlar pratik hayata alıştı !


İnanılmaz potansiyel ve sınırsız fırsat !

 • E-ticaret sektörü 2022'de yıllık %8,5 artışla 112 milyar Euro'ya ulaştı.
 • İnternetteki ürün satışlarındaki artışın +%32 olduğu tahmin ediliyor.
 • E-ticaret, 2021'de perakende ticaretin yalnızca %9,8'ini temsil ederken, şimdi %13,4'ü temsil ediyor.
 • Sektörde geçen yıla göre 17.400 ek site var.

TALEP ÇOK, ARZ YETERSİZ

"BU BİR FIRSAT"

Bu eğitim, bu kasırganın içinde sana bir rehber olacak ve bir e-ticaret mağazasını rakiplerinin arasından Google un ilk sıralarına getirip nasıl bir para makinesine dönüştüreceğini öğreneceksin.


Organik trafik kullanarak karlı bir mağaza oluşturmak için gereken her şeyi öğreneceksiniz.

Zengin içerik


Gerçek yatırım

Kazançlı dönüşüm

Zayıf risk

Facebook, Google gibi reklamlara çok harcama yapıpta başarılı olamıyanlar...

Bu eğitim tam size göre!

Bana sürekli "facebook reklamcılığı konusunda neden eğitim yapmıyorsun" diye sorulmuştu, başarı oranının çok düşük olduğunu bildiğim için her zaman reddettim . Bu eğitimle şansa yer yok, matematiksel bir formül gibi düşün, her şeyi hesaplıyoruz. Hatta mağazamızı açmadan önce bize ne kadar ciro getirebileceğini tahmin edebileceğiz.

Eğitimi A'dan Z'ye takip edersen başarılı olursun ve sen uyurken bile kendi kendine çalışan, sıfır reklam ve dolayısıyla hiçbir ücret ödemeden çalışan bir para makinesine sahip olurcaksın.

BAZI SORULARINIZ MI VAR ? İŞTE CEVAPLAR

 • Tecrübem yok, yapabilir miyim? Minimum deneyime sahip olmak bir avantaj olacaktır, ancak bu kurs yeni başlayanlar göz önünde bulundurularak hazırlandı.
 • Ne kadar sermayeye ihtiyacım var? SHOPIFY 3 ay boyunca sadece 1€ yani toplamda 3€ ve sonra ayda 29€ abonelik için !
 • Türkiye'demi yurt dışındamı satacağım? İstediğin yerde ürünlerini satabilirsin! Hangi ülkede satış yapacağına sen karar verebilirsin. Niche arama stratejimiz sayesinde analizlerini yaparak doğru ülkeyi seçebilirsin. Eğitimi alan arkadaşların %80'i yabancı dil bilmedikleri ülkelerde başarılı satışlar gerçekleştiriyorlar.
 • Yabancı dil bilmiyorum, nasıl olacak? Yabancı dil bilmeyen kiEğitimi alan arkadaşların %80'i yabancı dil bilmedikleri ülkelerde başarılı satışlar gerçekleştiriyorlar.şiler bile artık 2023 yılında dil sorunu yaşamadan, Google Translate, DeepL, Chat GPT gibi araçları kullanarak istedikleri ülkede o ülkenin diline ait bir mağaza açabilirler. Bu araçlar sayesinde dil engeli aşılmış ve küresel e-ticaret daha da kolay hale gelmiştir. Eğitimde de bu konunun nasıl uygulandığını öğrenebilirsiniz.
 • İlk satışımı ne zaman yapmaya başlayacağım? Performansın ve gireceğin sektöre bağlı olmakla birlikte, genellikle normal koşullarda 3 ay sonra kazanmaya başlarsın
 • Çalışırsam ne kadar kazanabilirim? Satacağın ürün, ülke, objektiflerin ve çalışma performansına bağlı olarak aylık 1000 Euro'dan başlıyarak 50.000 Euro ve +.
 • Ortalama kaç saat çalışmam gerekecek? Hedefe ulaşana kadar günde en az 2 saat çalışmak gerekecek.
 • Kurs içerisinde güncellemeler yapılıyor mu? Evet, kurs içerisinde güncellemeler ihtiyaca göre yapılıyor.
 • Kafama takılan bir soru olursa, destek var mı? Evet, destek mevcut. Sorularınız için bana mail atarak ulaşabilirsiniz. Normal şartlarda 24 saat içinde cevap vermeye çalışıyorum. Ayrıca kurs içerisinde öğrencilerin katılabildiği bir grup bulunuyor. Bu grup, paylaşımlar, sorular ve cevaplar içeriyor. Eğitimi, tamamen kendi kendinize ilerleyebileceğiniz şekilde hazırladım. Hiç kimsenin yardımına ihtiyaç duymadan işinizi geliştirebileceksiniz. Eğitimin sonunda, konuyu tam olarak anlamış ve uygulayabilecek durumda olacaksınız.
 • Kursun fiyatı nedir ve indirim olacakmı? Bu kursun Fransızca versiyonu 2000 euro olduğunu paylaştım; ancak benim hazırladığım kurs daha kapsamlı, ayrıca 10 kat daha ucuz ve Türkiye koşullarına uygun bir şekilde tasarlandı. Ancak şu anda bir promosyon dönemi var ve belirli bir süre sonra fiyat yükseltilecek.
 • Neden SEO? Şunu unutmamak gerekir ki, Facebook reklamları kısa vadede sonuç veren bir yöntem olabilir, ancak uzun vadede başarı oranı %2 ve altında olabiliyor. Bu nedenle, reklamlarda başarılı olabilmek için ciddi sermayeler ve tecrübeler gerekiyor. SEO'nun gücüne inanmak için öncelikle uzun vadeli bir perspektifte düşünmek gerekiyor. Facebook reklamları gibi kısa vadeli yöntemlerle elde edilen başarılar, genellikle uzun vadede sürdürülebilir olmuyor. Ayrıca, Facebook reklamları için ciddi sermayeler ve tecrübeler gerekiyor. Öte yandan, SEO stratejileri ile organik trafik oluşturarak sürdürülebilir bir başarı yakalanabilir. SEO, doğru strateji ve düzenli çalışma ile ciddi sonuçlar verir. Hem zaman hem de emek gerektirse de, sonuçları uzun vadeli olur ve elinde gelecekte satabileceğin bir değer yaratır. Ayrıca, SEO sayesinde sadece trafik değil, hedef kitlenin kaliteli ve niş bir bölümüne ulaşabilirsin. Bu da daha fazla dönüşüm ve daha yüksek bir gelir anlamına gelir.

BENİ TAKİP ET VE WEB DÜNYASINDAKİ FIRSATLARDAN HABERDAR OL!

PİŞMAN OLMIYACAKSIN!

Zengin içerik


Gerçek yatırım

Kazançlı dönüşüm

Zayıf risk